Senior Process Engineer - EVERUPTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Longford, Leinster, Ireland
  • via BeBee.com
Job Description

Poszukujemy doświadczonego specjalisty w dziedzinie procesów produkcyjnych na stanowisko Senior Process Engineer.

Opis stanowiska

  • wprowadzanie nowych produktów do firmy i opracowywanie standardowych specyfikacji dla każdego procesu oraz monitorowanie całej produkcji zgodnie ze standardami
  • zapewnienie optymalizacji procesów z wykorzystaniem technik statystycznych
  • współpraca z liderami grupy produkcyjnej przy rozwiązywaniu problemów z przetwarzaniem
  • nawiązywanie relacji z klientami i dostawcami sprzętu/surowców w celu ciągłego doskonalenia i rozwoju biznesu
  • rozwiązywanie we współpracy z Działem Jakości problemów związanych z klientami
  • Instruowanie pracowników w zakresie umiejętności lub wiedzy związanej z produkcją, oraz pomoc w szkoleniu pracowników w zakresie nowych procesów lub systemów wprowadzonych do firmy
  • koordynacja rozwoju dokumentacji w obszarze Produkcji i Technicznym zgodnie z wymaganiami ISO9001:2000 i ISO 13485 oraz regularne przeglądy systemów z Liderami Grupy i Działem Jakości
  • komunikacja z zewnętrznymi dostawcami materiałów i sprzętu oraz regularne przekazywanie informacji zwrotnej kierownictwu

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - min. B2
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, inżynierii materiałowej itp.)
  • minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w formowaniu wtryskowym
  • doświadczenie w formowaniu tworzyw sztucznych
  • znajomość zagadnień z zakresu budowy i rozwiązań technologicznych form wtryskowych
  • dogłębna wiedza na temat statystycznego sterowania procesem (SPC) i projektowania eksperymentów (DOE)
  • dobra znajomość zasad WCM, JIT, SMED i Kaizen
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • umowę o pracę, pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • plany emerytalne/zatrudnienia
  • zakwaterowanie B&B przez pierwsze 3 miesiące
  • pomoc w znalezieniu pracy dla partnera