Supervisor / Instruktor Pływania - Pracasport
  • Dublin, Leinster, Ireland
  • via BeBee.com
Job Description

Dynamicznie rozwijająca się szkoła pływania iSwim poszukuje nowego supervisora/instruktora pływania do pracy w Dublinie.

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego supervisora/instruktora pływania, który będzie odpowiedzialny za nadzorowanie lekcji pływania, szkolenie instruktorów oraz prowadzenie zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym elementem naszego zespołu, zapewniającym wysoką jakość prowadzonych zajęć oraz bezpieczeństwo uczestników.

Obowiązki:

  • Nadzorowanie lekcji pływania prowadzonych przez instruktorów.
  • Szkolenie i wspieranie instruktorów pływania w zakresie metod nauczania oraz bezpieczeństwa.
  • Monitorowanie i ocena jakości prowadzonych zajęć.
  • Zarządzanie harmonogramem zajęć i grafikami instruktorów.
  • Prowadzenie zajęć pływania w języku angielskim i polskim.
  • Prowadzenie lekcji pływania z dziećmi powyżej 4 roku życia, młodzieżą i osobami dorosłymi.
  • Sumienne prowadzenie dokumentacji programowej.
  • Dbałość o powierzony sprzęt.
  • Egzekwowanie zasad bezpieczeństwa u swoich podopiecznych.
  • Przekazywanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej uczestnikom zajęć.
  • Przestrzeganie regulaminu pływalni.
  • Gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność).

Wymagania:

  • Instruktor pływania lub trener pływania drugiej klasy.
  • Przynajmniej roczne doświadczenie jako instruktor pływania.
  • Język angielski na poziomie min B2.
  • Umiejętność pływania 4 stylami + nawrót.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych z klientami (zwłaszcza z dziećmi).
  • Odpowiedzialne podejście do pracy.
  • Dyspozycyjność.
  • Szybkie i sprawne podejmowanie decyzji.
  • Umiejętność radzenia sobie z obiekcjami i oporem klienta.
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista.
  • Cierpliwość.
  • Punktualność.
  • Zaświadczenie o niekaralności.

Mile widziane:

  • Licencja ratownika wodnego.
  • Doświadczenie i kwalifikacje w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w pracy biurowej i znajomość Microsoft Office.
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub na kontrakt B2B.
  • 2-letni kontrakt.
  • Ubezpieczenie (umowa o pracę).
  • Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe: 27,000€ - 32,000€ + w zależności od doświadczenia.
  • Dodatkowy dochód z lekcji prywatnych.
  • 4 tygodnie urlopu.
  • System szkoleń.
  • Członkostwo w klubie, w którym pracujesz (basen + siłownia).
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
  • Świetna atmosfera i niecodzienny klimat pracy.
  • Międzynarodowe doświadczenie.
  • Możliwość doskonalenie języka obcego.

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres do dnia W tytule wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Supervisora i Instruktora Pływania".

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam tworzyć bezpieczne i efektywne środowisko do nauki pływania

#J-18808-Ljbffr